budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

W dniu 25 czerwca (czwartek) o godz. 8:00 odbędzie się XXXIV sesja Rady Miejskiej w Barwicach w sali posied…

Widok opracowanej koncepcji przedprojektowej.

Burmistrz Barwic informuje, że w dniu 25 czerwca 2026 r. (czwartek) o godz. 15:30 w Sali Posiedzeń Urzędu M…

Plakat XXV Zachodniopomorskiego Przeglądu Sygnałów Myśliwskich o Statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego. Na grafice widoczne są logo wydarzenia, motywy rogów myśliwskich, leśny krajobraz oraz niedźwiedź na tle lasu.

Informujemy uczestników XXV Zachodniopomorskiego Przeglądu Sygnałów Myśliwskich o Statuetkę Niedźwiedzia Ba…

Ławka wypoczynkowa przy ścieżce rowerowej

3 czerwca, przy ścieżce rowerowej na terenie gminy Barwice zamontowane zostały nowe ławki wypoczynkowe. Inw…

Grafika informacyjna o udostępnieniu Projektu Planu Ogólnego Gminy Barwice na etapie opiniowania i uzgadniania. Dokument ma charakter projektu i jest dostępny na stronie BIP Gminy Barwice.

Informujemy o udostępnieniu Projektu Planu Ogólnego Gminy Barwice na etapie opiniowania i uzgadniania.

Kto wziął udział w tegorocznej edycji Grantów Sołeckich?
Plakat granty sołeckie 2021

12 marca 2021 roku upłynął termin składania ofert w konkursie „Granty Sołeckie 2021”. Nagrodą w konkursie jest możliwość otrzymania pomocy finansowej w wysokości 10.000 zł na sfinansowanie zgłoszonego do realizacji projektu.

Informujemy ze w tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 5 sołectw z terenu gminy Barwice.
• Sołectwo Knyki z projektem pn. „Strefa rekreacji dla zdrowia i integracji – etap 2”
• Sołectwo Chwalimki z projektem pn. „Doposażenie placu zabaw w miejscowości Chwalimki”
• Sołectwo Stary Chwalim z projektem pn. „Czas na relaks – bulodrom”
• Sołectwo Nowe Koprzywno z projektem pn. „Rewitalizacja placu przed świetlicą w Parchlinie”
• Sołectwo Polne z projektem pn. „Polne - nasze małe miejsce na Ziemi”.

W konkursie wyłonionych zostanie 180 Gmin (laureatów konkursu), przy czym dofinansowanie otrzymają maksymalnie 2 sołectwa z danej gminy.
Wszystkim naszym sołectwom życzymy powodzenia w konkursie i trzymamy kciuki za to aby to ich projekty zostały zrealizowane.