OSP Barwice z dofinansowaniem na doposażenie w sprzęt do ratownictwa lodowego

Miło nam poinformować, że Ochotnicza Straż Pożar…

Nowy sprzęt dla Policji w Barwicach – wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa

W dniu 31 lipca 2025 roku odbyło się oficjalne p…

Trening syren alarmowych oraz upamiętnienie 81. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

W piątek, 1 sierpnia 2025 roku, o godzinie 17:00…

Koncertowy Dzień Barwic – podziękowania i fotorelacja

W sobotę 26 lipca 2025 r. Stadion Miejski w Barw…

Drugi otwarty konkurs ofert na realizację zadań z zakresu edukacji publicznej w 2025 roku

Burmistrz Barwic ogłasza drugi otwarty konkurs o…

Zwierzoluby o projekcie "Zwierzolubom na start"
Pies

Młodym organizacjom na początku jest dość trudno, mamy zapał do pracy ale poza tym nie mieliśmy nic więcej. 
Co się zmieniło dzięki realizacji zadania „Zwierzolubom na start!” – Mikrodotacje, lokalne przedsięwzięcia FIO w woj. zachodniopomorskim?
Przede wszystkim zyskaliśmy możliwość konkretnego rozwoju i dalszej pracy dla naszych kochanych futrzaków, tych porzuconych, zagubionych i skrzywdzonych. Zagubiony pies zostanie zabezpieczony w pięknym, wyposażonym w ocieploną budę kojcu a później przygotowany do życia w nowym, kochającym domu. Na spacerki wyjdzie w bezpiecznych, solidnych szelkach, obroży i smyczy. Kot, który wymaga leczenia albo sterylizacji będzie wyłapany bo mamy już własną żywo pułapkę. I żaden się więcej nie zgubi bo będzie miał mikroczip, również kupiony z tej dotacji. Członkowie stowarzyszenia, wolontariusze, opiekunowie zostali przygotowani do pracy wolontaryjnej dzięki szkoleniom „Pierwsza pomoc dla kota i psa”. Wszystkie nasze działania - ogłoszenia o poszukiwaniu właścicieli zagubionych zwierząt, materiały edukacyjne na zajęcia i informacje o naszych akcjach zostaną wydrukowane dzięki bardzo dobrej drukarce, którą w ramach zadania zakupiliśmy. Dziękujemy!
Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020, Mikrodotacje, lokalne przedsięwzięcia FIO w woj. Zachodniopomorskim.