Wyniki w wyborach Burmistrza Barwic

Informujemy, że w ponownym głosowaniu w dniu 21 kwietnia 2024 r. mandat Burmistrza Barwic uzyskał Robert Zb…

zdjęcie Targowiska Miejskiego w Barwicach

Urząd Miejski w Barwicach informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnej toalety zlokalizowanej na Targow…

Ogłoszenie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku
Już dziś zapisz się na bezpłatny transport
Samochód do przewozu osób niepełnosprawnych oklejony naklejkami z logotypami unijnymi

Miło nam Państwa poinformować, iż rozpoczynamy świadczenie usługi transportowej dla osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu pn. „Organizacja indywidualnego transportu door – to – door w gminie Barwice”. 

Realizacja programu jest możliwa dzięki staraniom Gminy Barwice, która zgłosiła swój udział w ogłoszonym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych konkursie grantowym. Barwicki samorząd pozyskał środki finansowe w kwocie 534 126,37 zł.

Dzięki usłudze mieszkańcy, którym jest ona dedykowana mogą bezpłatnie dotrzeć np. do lekarza, urzędu, na rehabilitację czy załatwić istotne sprawy urzędowe. Korzystająca z usługi osoba zostanie odebrana z domu, zawieziona do miejsca docelowego i odwieziona do domu.

Jak zamówić usługę bezpłatnego transportu?
Usługę można zamawiać m. in. dzwoniąc pod specjalny numer telefonu 530 257 825 lub 94 713 75 14, a także w formie elektronicznej, za pomocą formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej) przesłanego na adres: doortodooratum [dot] barwice [dot] pl lub osobiście w siedzibie Centrum Usług Wspólnych ul. Zwycięzców 22, 78-460 Barwice.

Szczegóły dotyczące transportu określone są w Regulaminie dostępnym w załączeniu. 

Logowanie unijne PFRON