Dach na strażnicy OSP w Starym Chwalimiu

Gmina Barwice informuje, że rozpoczęła się realizacja projektu pn.: „Modernizacja dachu budynku strażnicy O…

Podsumowanie programu „Nasze zwierzaki” w Gminie Barwice

Z końcem listopada Gmina Barwice zakończyła tego…

Poradnik bezpieczeństwa

Dla wszystkich mieszkańców gminy Barwice udostępniamy „Poradnik bezpieczeństwa”, przygotowany przez Ministe…

Ostrzeżenie Meteo

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla naszego regionu dotyczące oblodzenia dróg i…

Odbiór mieszkania wspomaganego.

Dziś odbył się oficjalny odbiór wyremontowanego mieszkania wspomaganego. Lokal został dostosowany do potrze…

Wykaz podmiotów prowadzących działalności gospodarczą w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych lub osadników w instalacjach przydomowych oczyszczalni ścieków i transportu nieczystości ciekłych na terenie gminy Barwice.
Plakat z danymi kontaktowymi podmiotów mających zezwolenie na opróżnianie zbiorników bezodpływowych

Przypominamy, że na terenie gminy Barwice zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych
lub osadników w instalacjach przydomowych oczyszczalni ścieków i transportu nieczystości ciekłych, posiadają poniżej wymienione firmy.