NOWY SKARBNIK W GMINIE BARWICE.

NOWY SKARBNIK W GMINIE BARWICE.
zdjęcie z LXIV sesji Rady Miejskiej w Barwicach[0]

Z wielką przyjemnością informujemy, że podczas wczorajszej LXIV sesji Rady Miejskiej w Barwicach Pani Magdalena Łozińska została oficjalnie powołana na stanowisko skarbnika naszej gminy.

Pani Magdalena ukończyła Politechnikę Koszalińską Wydział Nauk Ekonomicznych na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz Uniwersytet Gdański Wydział Zarządzania na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Dodatkowo Pani Magdalena ukończyła szkolenie zawodowe m.in. w przedmiocie środków trwałych, zasad księgowania dochodów i wydatków budżetowych oraz rozliczania podatku Vat przez samorządy i jednostki samorządowe.

Pani Magdalena Łozińska pracuje w Urzędzie Miejskim w Barwicach od stycznia 2014 r., a od 1 października 2019 r. pełniła obowiązki Inspektora ds. księgowości budżetowej.

 Odpowiedzialność, profesjonalizm oraz zdolności organizacyjne Pani Magdaleny stanowią solidną podstawę do efektywnego zarządzania finansami oraz wspierania rozwoju naszej społeczności.

Serdecznie gratulujemy Pani Magdalenie powołania na stanowisko Skarbnika Gminy Barwice i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej społeczności.

 

 


Adres źródłowy: https://www.barwice.pl/aktualnosci/nowy-skarbnik-w-gminie-barwice

Załączniki
  • [0] https://www.barwice.pl/sites/default/files/obrazek/2023-11/Magda%20ramka_0.jpg