Ogłoszenie Burmistrza w sprawie konsultacji społecznych dotyczących projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Barwice

Burmistrz Barwic działając na podstawie Zarządzenia Nr 84/2025 z dnia 18 czerwca…

XXIV Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich

W dniach 13-14 czerwca 2025 roku Barwice ponownie stały się centrum muzyki myśli…

na zdjęciu budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

W dniu 26 czerwca 2025 r. ( czwartek ) o godz. 8:00 odbędzie się XIX sesja Rady Miejskiej w Barwicach w sal…

Ogłoszenie w sprawie konsultacji

Burmistrz Barwic ogłasza rozpoczęcie konsultacji społecznych Prognozy oddziaływania na środowisko Strategii…

Harmonogram wydawania żywności przez Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Barwicach

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Barwi…

Podpisanie umowy na utworzenie i wyposażenie Klubu Seniora
Podpisanie umowy z wykonawcą na realizacje Klubu Seniora

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Barwicach została podpisana umowa na realizację zadania w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” na lata 2021-2025 Edycja 2021 – „ Utworzenie lub wyposażenie Klubu „Senior +”. Umowę podpisał Burmistrz Barwic z wykonawcą inwestycji firmą ROBUD Usługi Remontowo-Budowlane reprezentowana przez Pana Roberta Chuchro.

Inwestycję uda się zrealizować dzięki  150 000,00 zł dofinansowania jakie Gmina Barwice otrzymała z Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego. Całość projektu wynosi 183 270,00 zł, a środki te zostaną przeznaczone na wykonanie remontu, przystosowanie oraz wyposażenie pomieszczeń wytypowanych do utworzenia Klubu. 

Utworzenie Klubu Seniora pozwoli na zaktywizowanie osób w wieku 60+ z naszej gminy do jeszcze większego zaangażowania w życie społeczne, umożliwi im nawiązywanie nowych kontaktów oraz zapewni dostęp do wszelkiego rodzaju usług kulturalno-oświatowych i rekreacyjnych. 

Senior plus dofinansowanieSenior