Zmiana godzin otwarcia PSZOK w dniu 24.05.2025 r.

Informujemy, iż w dniu 24.05.2025 r. (sobota) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Barwicach będ…

Na zdjęciu niebieski autobus

Szanowni Mieszkańcy!

Burmistrz Barwic informuje, że w dniu 01 czerwca 2025 r. (niedziela), w związku…

na zdjęciu budynek Urzędu Miejskiego w Barwicach

W dniu 26 maja 2025 r. (poniedziałek) o godz. 08:00 odbędzie się XVIII (Nadzwyczajna) sesja Rady Miejskiej…

Plakat konkursu

Mieszkańcy gminy Barwice, to szansa właśnie dla Was! 👏

Goodvalley zaprasza lokalne organizacje, grup…

Wyniki głosowania w Gminie Barwice w pierwszej turze wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

W niedzielę, 18 maja 2025 r., odbyła się pierwsza tura wyborów Prezydenta Rzeczy…

WYKONAWCA NIEBAWEM ROZPOCZNIE PRACE PRZY BUDOWIE NOWEGO TARGOWISKA
Zastępca Burmistrza Barwic Robert Zborowski podpisał umowę z Wykonawcą firmą GORBUD Sp. z o.o. ze Świdwina, którą reprezentował Pełnomocnik p. Wojciech Burdyński. 

W dniu dzisiejszym Zastępca Burmistrza Barwic Robert Zborowski podpisał umowę z Wykonawcą, wyłonionym w wyniku przeprowadzenia procedury przetargowej tj. firmą GORBUD Sp. Z o.o. ze Świdwina, którą reprezentował Pełnomocnik p. Wojciech Burdyński. 

Przypominamy, że zadanie realizowane będzie w ramach umowy o dofinansowanie w kwocie 963 478,00 zł zawartej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Umowa z Wykonawcą opiewa na kwotę 2 350 000,00 zł. 

W ramach zadania powstanie ogrodzony plac targowy za marketem „Biedronka” o powierzchni ok 1300 m2. Plac wyposażony będzie w stoły, wiaty targowe i elementy małej architektury. Do dyspozycji sprzedawców i klientów targowiska oddany będzie budynek sanitaro-gospodarczy z WC. Całość terenu będzie utwardzona. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking. Termin zakończenia inwestycji to czerwiec 2023 r. jednakże z uwagi na tryb w jakim realizowana jest inwestycja tj. zaprojektuj wybuduj może on ulec nieznacznemu wydłużeniu.